|   | 

Gazetka promocyjna Selgros - ogromna oferta dla gastronomi i klientów indywidualnych

Selgros to ogólnopolska sieć hal spożywczych, która działa w sektorze hurtowym. Posiada 18 oddziałów i zatrudnia ponad 4 tysiące osób. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą mieć pełny dostęp do swojego biznesu.

Selgros - profil firmy

W 1997 roku w Poznaniu został otwarty pierwszy sklep Selgros. Firma powstała z myślą o zapewnieniu klientom dużej przestrzeni i szerokiego asortymentu. Nowoczesna linia kas i profesjonalny personel to dwa kluczowe elementy zapewniające klientom przyjemne zakupy. Selgros oferuje duży wybór produktów, które są pogrupowane tematycznie. Selgros dba o zapewnienie najlepszej jakości produktów i oferuje szeroki wybór owoców i warzyw zarówno od lokalnych, jak i międzynarodowych producentów.

Jak mogę zostać Klientem Selgros?

Aby zostać klientem Selgros, należy prowadzić własną działalność gospodarczą lub reprezentować instytucję (taką jak szkoła, szpital czy kościół). Wymagane jest również posiadanie karty Selgros. Aby złożyć wniosek, należy wejść na stronę www.selgros.pl. Po weryfikacji danych, karta dotrze pocztą w ciągu 7 dni na adres podany w zgłoszeniu.

Sklep Selgros

Gazetka promocyjna Selgros

Gazetka promocyjna Selgros wydawana jest w pięciu wariantach. W gazetce Extra Oferta znajdują się produkty z różnych kategorii w najlepszych cenach. Sieć wydaje również osobne gazetki promocyjne, w których znajdują się oferty przemysłowe, spożywcze i gastronomiczne. Gazetka Selgros Debiuty jest kluczowym wyróżnikiem, ponieważ znajdują się w niej nowości z oferty sieci. Wszystkie gazetki promocyjne można znaleźć na stronie https://blix.pl/sklep/selgros/

Oferta Selgros Extra, Selgros Horeca, Selgros Debiuty

Szukasz możliwości zaopatrzenia swojej firmy w produkty przemysłowe i spożywcze? Cenisz sobie jakość, ale nie chcesz wysokich cen. Gazetka Selgros to ulotka, którą należy chwycić! Korzystało z niej już wielu przedsiębiorców. Dlaczego jest tak atrakcyjna?

Gazetka Selgros Extra Oferta to ulotka z największą ofertą. Broszura zawiera artykuły z różnych kategorii produktowych. Przez określony czas oferowane są specjalne promocje i oferty. Ulotki cieszą się dużą popularnością. Dzięki nim można zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas zakupów. Są ważne tylko w określonym czasie.

Dużą popularnością cieszą się również Debiuty Selgros. W tej gazetce znajdują się tylko nowości, jak sama nazwa wskazuje. Regularnie wydawany jest również katalog branżowy z artykułami gastronomicznymi, przemysłowymi i spożywczymi.

Na uwagę zasługuje również gazetka Selgros Horeca. Ta ulotka Selgros przeznaczona jest dla przedsiębiorców i innych osób pracujących w branży gastronomicznej. Dzięki niej można dowiedzieć się o atrakcyjnych okazjach i ofertach, a także poszerzyć swoją wiedzę.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé