|   | 

Gdzie można kupić dzieła sztuki w przystępnej cenie w Internecie

Odkładając na bok style projektowania, większość ludzi może się zgodzić, że żadne pomieszczenie nie jest kompletne bez sztuki. Dobre wieści? Jest wiele wspaniałych obrazów, wydruków i wiele innych, które można znaleźć, jeśli wiesz, gdzie szukać. Podczas gdy sprzedaż sztuki kiedyś obracał się głównie wokół aukcji wysokiego szczebla i sprzedaży galerii blue-chip (wiele z nich są owiane tajemnicą), epoka Internetu wprowadził mnóstwo internetowych sprzedawców detalicznych chcących uczynić ten stale rosnący rynek dostępny dla szerszego grona nabywców, w tym spłukanych mieszkańców mieszkań. Z tak wielu opcji do wyboru, AD zaokrąglił nasze najlepsze wybory w oparciu o preferencje sztuki i styl kolekcji. Czytaj dalej, aby odkryć najlepsze miejsca do kupowania sztuki w przystępnej cenie w Internecie i wprowadzić trochę emocji na swoje ściany bez konieczności wyczyszczenia konta bankowego.

1. Lumas

Idealna dla: The Photography Lover
Urodzony z odnoszącej sukcesy berlińskiej galerii fotograficznej, Lumas jest obecnie siecią ponad 40 galerii na całym świecie, z imponującym cyfrowym ramieniem. Jej strona, podobnie jak galerie, specjalizuje się w wysokiej jakości, limitowanych edycjach dzieł wielkich fotografów. Wydruki takich sław jak Edward Steichen, Helmut Newton i Horst P. Horst oferowane są w wielu opcjach kadrowania w cenach od około 400 dolarów.

2. Społeczeństwo6

Idealne do: The Eclectic
Dla tych, którzy lubią wymieniać się swoją sztuką na bieżąco, szeroki wachlarz kapryśnych, niedrogich druków Society6 to świetny zakład. Wszystko, od bezczelnych powiedzonek po akwarelowe kwiaty, sceny przyrodnicze i abstrakty, można mieć już za jedyne 20 dolarów, więc Twoja ściana galerii jest nieograniczona.

3. Wizjer

Idealne do: Odkrywcy
Założony w Londynie w 2013 roku przez szwedzkiego entuzjastę sztuki, który pracował w nowojorskim świecie sztuki, Artfinder to internetowy rynek oryginalnej sztuki z całego świata. Strona sortuje swoją ofertę zarówno pod względem stylu, jak i medium, co ułatwia przeglądanie ponad 200.000 dzieł (w tym obrazów abstrakcyjnych, rzeźby, fotografii, kolażu i sztuki cyfrowej), z których wszystkie są podpisane przez artystę. Ceny zaczynają się od 25 dolarów, a na stronie znajdują się również usługi dedykowane dla projektantów wnętrz kupujących sztukę dla swoich klientów.

4. SaatchiArt

Idealne do: Kolekcjoner Buddy
SaatchiArt szczyci się imponującą kolekcją sztuki w przystępnych cenach. Oryginalne dzieła, które obejmują fotografię, kolaż, malarstwo i rzeźbę, zaczynają się od 200 dolarów, a limitowane wydruki w cenie 95 dolarów. Strona prowadzi również bezpłatne usługi doradztwa artystycznego, gdzie zespół kuratorów zbuduje dla Ciebie kolekcję w oparciu o Twój gust lub przestrzeń.

5. Papier Kolektywny

Idealne dla: Filantropka
Kopenhaski e-sprzedawca detaliczny Paper Collective sprzedaje dzieła sztuki z misją. Firma współpracuje z artystami, projektantami i ilustratorami, tworząc grafiki, plakaty, karty i akcesoria, które posiadają certyfikat ekologiczny z pieczęcią duńskiego rządu. Ponadto, 10 procent dochodów ze sprzedaży każdego dzieła trafia do wybranej przez artystę organizacji charytatywnej. Teraz to jest dobra sztuka!

6. Minted .

Idealne do: Kibica Małego Biznesu
Mennica, znana w dużej mierze z szerokiej gamy kart, w podobny sposób podchodzi do swojej oferty artystycznej, wykorzystując grafiki, fotografie i rysunki pochodzące od niezależnych twórców z całego świata. Ilość sztuk waha się od 21 dolarów (bez ramki) do 605 dolarów (w ramce). Artyści mają swoje własne strony startowe z biogramami i linkami do wszystkich swoich prac, a model "Minted's crowdsourcing" pozwala wschodzącym artystom na znalezienie platformy. Tego lata strona zacznie oferować sztukę na zamówienie.

7. AHA .

Idealna dla: Miłośnik sztuki ulicznej
Podczas gdy oferta AHA rozciąga się od ubrań, przez akcesoria domowe, aż po kosmetyki (wszystkie wykonywane ręcznie przez rzemieślników na całym świecie), jej dział sztuki skłania się w stronę jasnych, zabawnych i współczesnych. AHA drukuje i dostarcza wszystkie sprzedawane przez siebie prace, więc artyści (pochodzący z 45 krajów) po prostu muszą przesłać swoje pliki graficzne, co ułatwia wschodzącym i eksperymentalnym artystom zarabianie na zamówieniach.

8. Tappan Collective

Idealne do: Wczesnego Kibica
Tappan, założona w 2012 roku przez Chelsea Neman i Jordan Klein, ma na celu pielęgnowanie wschodzących artystów poprzez łączenie ich z doświadczonymi kolekcjonerami. To wsparcie wykracza również poza internet: Tappan jest kuratorem wielu wystaw swoich artystów w różnych miejscach w Los Angeles. Na stronie internetowej można znaleźć wszystko, od ręcznie robionej ceramiki za około 100 dolarów do dużych obrazów za 10.000 dolarów.

Zobacz również

  • Glinka do lakieru

    ​Z pewnością właściciele perfekcyjnie zadbanych samochodów, doskonale wiedzą czym jest glinka do lakieru, prawda? Ta masa plastyczna to...

  • Niski odpływ liniowy

    Odpływ liniowy coraz częściej pojawia się w polskich łazienkach. Związany jest z wieloma zaletami. Prysznic, który nie ma brodzika...

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé