|   | 

Wybierz ponadczasowe złote kolczyki

Uniwersalny dodatek jakim są złote kolczyki to ponadczasowość i pełna elegancja. Kobiety od wieków uwielbiają ozdabiać się biżuterią. Nic w tym dziwnego, ponieważ odmieniają nawet najprostszą stylizację i dodają jej szykownego charakteru. Złote kolczyki mogą mieć subtelny i delikatny charakter, ale też być bardziej okazałe i wyraziste. Wszystko więc zależy od upodobań danej kobiety, to także świetny pomysł na elegancki podarunek dla narzeczonej, żony czy innej bliskiej kobiety. To pewność, że zobaczymy w oczach obdarowanej osoby uśmiech zachwytu.

Rodzaje kolczyków ze złota

Dostępne modele to rozmaite kształty, barwy i próby złota. W salonach jubilerskich możemy kupić kolczyki delikatne i skromne, jak również bardziej oryginalne. Klasyczne koła czy inne kształty geometryczne to absolutna klasyka. Nawet osoby o bardzo sprecyzowanych oczekiwaniach znajdą dla siebie coś odpowiedniego. Czasami w nietypowym czy ekstrawaganckim kształcie tkwi wielki urok, dlatego trudno nam się oprzeć takiej parze kolczyków. Jeżeli czujemy, że dobrze koresponduje z naszym gustem to nie ma powodu, aby nie sprawić sobie takiego pięknego prezentu. Dużą popularnością cieszy się żółte złoto. To tradycyjna barwa, w której jest zamknięty niezwykły urok i piękno. Ciekawą propozycją jest również złoto białe, różowe, a nawet czarne.

Kolczyki ze złota w przyszłości

Zainteresowanie złotem to od stuleci niesłabnący trend. Dawniej w domowych szkatułkach znajdowały się wyłącznie złote kolczyki i nie jest to przypadek. Kruszec ten jest wyjątkowo trwały i piękny. To symbol statusu i nasza wizytówka. Dlatego kobiety od wieków chętnie sięgają po złoto. To metal szlachetny, który przenosi wartość w czasie, dlatego taki zakup nie należy do wydatków, który po kilku sezonach przestanie mieć jakąkolwiek wartość.

Rozmaite kształty kolczyków sprawiają, że może być nam trudno zdecydować się na konkretny model. Niektóre projekty są naprawdę intrygujące. Zarówno długie kolczyki wiszące, jak i te mniejsze mogą być doskonałym wyborem zarezerwowanym na określone okazje. Niektóre są na tyle praktyczne, że możemy nosić je cały czas i zawsze dodadzą nam uroku. Nieśmiertelne koła czy trójkąty to propozycje godne uwagi. Ciekawie również mogą wyglądać motywy roślinne czy projekty inspirowane światem zwierząt.

Długie kolczyki wiszące złote

Wybierając kolczyki zazwyczaj mamy już pewien pomysł, dlatego szukamy tego, co będzie korespondowało z naszym wyczuciem gustu. Dużą popularnością cieszą się długie złote kolczyki, które pięknie odbijają światło i skupiają na sobie uwagę. Rzucają się w oczy, więc warto wybrać kształt, który będzie dobrze podkreślał atuty naszej twarzy. Długie kolczyki często są wybierane przez panie o długich szyjach, ponieważ świetnie podkreślają damskie proporcje.

Jaką próbę wybrać?

Próba 333 i 585 oznacza ilość czystego kruszcu w danym wyrobie. W 585 mamy znacznie więcej czystego złota. Jest ono jednak na tyle elastyczne, że muszą być do niego dodane domieszki innych metali. Im niższa próba, tym niższe koszty, dlatego warto również kupować złoto z uwzględnieniem jego ceny. Sprawdź ofertę na https://krakowski-jubiler.pl/ >>

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé