|   | 

Top 4 Naturalne Oleje do włosów, które zapobiegają uszkodzeniom

Porady dotyczące pielęgnacji włosów i skóry w Holi 2020: Holi 2018 jest tutaj i jeśli jesteś kimś takim jak my, to już zacząłeś przygotowywać się do trzech dni doskonałej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Jest wiele, co zostało powiedziane o znaczeniu skóry i włosów rutyny pielęgnacji zarówno przed i po zabawie Holi.

Holi 2020 jest tutaj i jeśli jesteś kimś takim jak my, zacząłeś już przygotowywać się do trzech dni doskonałej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Jest wiele, co zostało powiedziane o znaczeniu skóry i włosów rutyny pielęgnacji zarówno przed i po grze Holi. Najważniejszą częścią każdego reżimu pielęgnacyjnego przed i po festiwalu musi być olejek. Poza tworzeniem ochronnej warstwy dobrego tłuszczu na skórze i skórze głowy, olej jest niezbędny do uzupełniania włosów i pomaga im odzyskać siły po działaniu chemikaliów w kolorach Holi.

Istnieje wiele olejków, które są łatwo dostępne i które mogą być włączone do twojego reżimu urody Holi. Wszystko, co musisz zrobić, to najechać na szafkę kuchenną i szufladę komody i usiąść, aby zacząć chronić skórę i włosy przed szkodami.

Oto kilka olejków, które musisz mieć pod ręką ten Holi:

Chroń swoje włosy i skórę na Holi 2020: Olej kokosowy

Olej kokosowy jest nie tylko świetny dla serca i Twojej wagi, ale jest również cennym dodatkiem do pielęgnacji skóry i włosów. Posiada niezbędne witaminy i kwasy tłuszczowe, które utrzymują skórę i skórę głowy odżywione. Co więcej, olej kokosowy jest bardzo przydatny, jeśli chodzi o rozczesywanie włosów. Olej kokosowy, który jest "chrupiący" dla Twoich włosów, twarzy, szyi i ramion, może być bardzo przydatny w ochronie tego Holi.

Chroń swoją skórę na Holi Festival: Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze i może być stosowana do poprawy elastyczności skóry i głębokiego odżywienia włosów. Oliwa z oliwek ma również właściwości chroniące przed słońcem i działa jak łagodny blok przeciwsłoneczny. Dlatego też, wcieranie dużych ilości oliwy na skórę i włosy pomoże zmniejszyć uszkodzenia. Oliwa z oliwek naprawdę błyszczy, gdy chodzi o naprawę uszkodzeń, więc musisz włączyć ją do swojego programu pielęgnacyjnego post-Holi.

Chroń swoje włosy i skórę na Holi: Olej słonecznikowy

Olej słonecznikowy jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych olejów do gotowania spotykanych obecnie w coraz większej liczbie kuchni, dzięki zwiększonej świadomości o jego właściwościach zdrowotnych dla serca. Ale czy wiesz, że olej z nasion słonecznika jest również doskonałym olejem piękności? Olej ten działa jak naturalny środek nawilżający. Jest lekki i nietłusty, dzięki czemu łatwo wchłania się w skórę, nie blokując przy tym porów.

Chroń swoje włosy i skórę przed Holi Colours: Olejek jojoba

Olej jojoba jest jednym z najlepszych olejów do pielęgnacji skóry i włosów. Zawiera witaminę E i B, które są niezbędne do nadania włosom blasku i zapobiegają ich łamaniu się. Delikatny masaż olejkiem przed wyjazdem na uroczystości Holi może pomóc pozbyć się suchej i swędzącej skóry głowy oraz zmniejszyć jej uszkodzenia.
Oprócz tego, olejek migdałowy i musztardowy to dwa inne powszechnie dostępne oleje, które mogą być włączone do Twojego systemu pielęgnacji włosów i skóry, przed i po Holi. Olej migdałowy usuwa łupież i infekcje skóry głowy i może być delikatnie masowany na skórze i włosach, zanim zostaną one narażone na działanie chemikaliów Holi. Chociaż olej gorczycowy nie może być bezpośrednio wmasowywany na twarz dla tych, którzy mają wrażliwą skórę. Stosowanie równych części oleju gorczycowego i kokosowego może rzeczywiście poprawić koloryt skóry.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé