|   | 

Odzyskiwanie danych i zdjęć z Androida - przydatne aplikacje i programy

Niefortunny format pamięci, przesadzenie z usuwaniem plików - istnieje wiele scenariuszy, w których można niechcący utracić kluczowe pliki lub zdjęcia o "wartości sentymentalnej". Jakie są najlepsze sposoby na odzyskanie danych ze smartfona z Androidem?

Załóżmy najpierw, że nie znajdujesz się w sytuacji awaryjnej. Po drugie, załóżmy, że nie szukasz rozwiązania po utracie danych. Najlepszym i najprostszym sposobem jest wykonanie kopii zapasowej danych lub zsynchronizowanie ich w chmurze. Jeśli masz duże zdjęcia w swojej kolekcji, warto przenieść je na inne urządzenie pamięci masowej lub skorzystać z jednej z opcji subskrypcji, aby uzyskać więcej miejsca na dysku Google Drive. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://infonumer.pl


Przyjrzyjmy się teraz dostępnym opcjom, jeśli czarny scenariusz jest prawdziwy.

Disk Drill

Ta aplikacja jest dostępna zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i macOS. Pozwoli Ci ona odzyskać dane ze smartfona z Androidem, jak również z każdego innego urządzenia z tym systemem. Program obsługuje blisko czterysta formatów, więc wśród audio, wideo i obrazów znajdziesz ten, którego potrzebujesz. Darmowa wersja ma pewne ograniczenia. Możesz odzyskać tylko 500 MB danych. W wersji dla systemu Windows, można odzyskać utracone dane tylko wtedy, gdy jest karta pamięci.

FoneLab

Można liczyć na kompatybilność zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i na komputerach, na których widnieje logo nadgryzionego Apple. Jest to jeden z najszybszych i najbardziej intuicyjnych sposobów na odzyskanie skasowanych danych. Jednak ta moc może oznaczać również duże obciążenie dla Twojego portfela. Skanowanie i podgląd plików jest całkowicie darmowy. Jednak ich odzyskanie będzie Cię kosztować około 40-50 dolarów w zależności od promocji. Zakup obejmuje dożywotnią licencję.

Zobacz także: Piotr Sochan

EaseUS

Jest to najbardziej popularna z opcji. Jest on dostępny tylko dla komputerów z systemem Windows. Jest jednak dostępny również dla smartfonów z systemem Android. Bez względu na to, gdzie znajdują się dane, można je odzyskać zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i z karty pamięci. O ile niektóre opcje są darmowe, o tyle jeśli program ma być używany bezterminowo, konieczny będzie zakup licencji. Będzie to kosztowało około 40 dolarów.

Jakie są Twoje najczęściej stosowane metody zarządzania danymi? Czy masz sprawdzoną strategię zarządzania danymi? Daj nam znać, jeśli masz sprawdzoną strategię zarządzania danymi!

Więcej artykułów znajdziesz na: https://infonumer.pl

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé