|   | 

Metody konserwacji żywności, które teraz kochamy.

W tej chwili szukamy najlepszych metod konserwacji żywności, ponieważ staramy się ograniczyć nasze wycieczki do sklepu spożywczego tak bardzo, jak to możliwe. A kiedy już wyruszymy w podróż, nie zawsze znajdziemy to, czego szukamy. Staramy się jeszcze bardziej niż zwykle zachować świeżość naszej żywności tak długo, jak to tylko możliwe. (Zioła to cenny surowiec!) Jeśli robisz to samo lub szukasz pretekstu do odwodnienia własnych chipsów jabłkowych i buraczanych chipsów, przeczytaj dalej o narzędziach, które pomagają nam w tym czasie.

Cała amerykańska ciśnieniowa kuchenka do gotowania kanapek 921

Jeśli szukasz tylko kilku słoików z piklami i dżememem (lub innymi wysokokwaśnymi produktami spożywczymi), możesz całkowicie zrezygnować z systemu kąpieli wodnej do konserw - np. gotowania i sterylizacji słoików murowanych w dużym garnku. Ale jeżeli ty jesteś chętny na konserwować wszystko od mięsa do zupy do produktu który więdnie daleko od w twój lodówce, ty chcesz dostawać twój ręki na ciśnieniowej puszce. Dodajesz składniki do słoików w ich najczystszej postaci (jak łodygi świeżych szparagów wiosennych) bez konieczności zalewania ich octem. Puszka ciśnieniowa sprawia, że są one stabilne na półce, dzięki czemu mogą usiąść w spiżarni ze zgromadzonym asortymentem serów w puszce, fasoli i nadzienia do ciast.

FoodSaver 2 w 1 System uszczelniania próżniowego i zestaw startowy

Czy wydałeś większą część swoich oszczędności w lokalnym sklepie z towarami masowymi? Zamiast odpryskiwać na rodzinnej górze lodowej z piersi kurczaka w zamrażarce, użyj zgrzewarki próżniowej, aby podzielić swoje zapasy na poręczne porcje, zanim je zamrozisz. Próżniowe zamykanie może również znacznie wydłużyć żywotność żywności w Twojej lodówce i spiżarni. Więc jeśli złamałeś uszczelnienie na opakowaniu wędlin, bloku cheddar lub baggie ryżu, przejście przez FoodSaver pomoże ci magicznie przepakować twoje artykuły spożywcze dla optymalnej długotrwałej świeżości.

Odwadniacz cyfrowy Hamilton Beach

Frustrujące jest znalezienie nieskazitelnie czystych produktów, które mają gushy brązowe plamy z tyłu chrupaka. Ale magazynowanie suszonych owoców może być drogie. To, co wydasz na ten pięciostopniowy odwadniacz Hamilton Beach, z łatwością zaoszczędzisz na zmarnowanych artykułach spożywczych i zakupionych w sklepie chipskach jabłkowych. W ciągu kilku godzin możesz zrobić chipsy ziemniaczane, bananowe lub buraczane, suszone truskawki, zieloną fasolę i mango oraz partie chipsów wołowych, które wystarczą na kilka miesięcy. W zestawie znajduje się nawet arkusz siatki do suszenia ziół, a także solidny arkusz do produkcji skór owocowych na szkolny lunch w domu.

Torebki na żywność wielokrotnego użytku w 100% silikonowe Stasher

Te wytrzymałe silikonowe torby do przechowywania można używać wielokrotnie. Są to zamrażarki, kuchenki mikrofalowe i zmywarki do naczyń, a dzięki ich hermetycznym uszczelnieniom, rozmiar pół galonu jest świetny do przechowywania zup, gulaszu i resztek (mogą być również używane w maszynach wideo). Dostępne są również rozmiary przekąsek i kanapek do pakowania mniejszych przedmiotów.

Bluapple Produce Saver One Year Combo Pack

W środku pandemii można znaleźć pewien komfort w jedzeniu świeżego jedzenia. Dlatego ważniejsze niż kiedykolwiek jest traktowanie jarmużu i jagód z czułą miłością i troską.

Umieść jedno z tych Bluapples w szufladzie chipsów, aby wchłonąć gaz etylenowy produkowany przez warzywa i owoce. Pozostaną dobre 2-3 razy dłużej i zapobiegną przedwczesnemu rozerwaniu zapasów na półce.

Oryginalny Vacu Vin Wine Saver

Czy ktoś jest zaskoczony, że sklepy monopolowe przeżywają obecnie gwałtowny wzrost sprzedaży? Mimo to, utrzymanie się na miejscu oznacza ograniczenie ilości sprzedawanego wina. Używając pompy próżniowej do usuwania nadmiaru powietrza po otwarciu, można zachować wino do picia nawet przez tydzień. Wiesz, na rzadki przykład, że nie opróżniłeś swojej butelki Sauvignon Blanc.

Preparat Herb Savor

Świeże zioła mogą tchnąć życie we wszystko, nawet kolacje w całości skompilowane z puszek. Ale są również tak nietrwałe, jak to tylko możliwe, co czyni je mniej niż idealnym do przetrwania rygorów długotrwałego zamknięcia. Jeśli nie jesteś obdarzony podwórkiem lub AeroGardenem, Preparat jest doskonałym sposobem na przedłużenie pietruszki, tymianku i mięty ze sklepu. Pojemnik utrzymuje je w pozycji pionowej w zbiorniku z wodą w przezroczystym kanistrze, który może zmieścić się na drzwiach Twojej lodówki.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé