|   | 

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa może być uznana za najlepszą?

Zdrowy wygląd wynikający ze zdrowego stylu życia to nie tylko podążanie za modą, ale przede wszystkim zdroworozsądkowe podejściem do własnego życia i gwarant wzmacniania organizmu ze zwiększaniem ochrony przed groźnymi patogenami. Dobre samopoczucie jest przy tym uzyskiwane dzięki kilku czynnikom, tj. aktywności fizycznej, odpowiedniej ilości odpoczynku oraz dzięki zbilansowanej diecie, o którą w dobie wysoko przetwarzanej oraz masowej produkcji żywności, jest coraz trudniej.

Wymusza to na nas pewien wysiłek w doborze produktów, które spożywamy na co dzień i dlatego często uzupełniamy niedobory w witaminach i mikroelementach różnego rodzaju sokami oraz koktajlami. Coraz większym powodzeniem cieszą się w związku z tym bardzo pomocne w uzyskiwaniu soków z owoców i warzyw wolnoobrotowe wyciskarki ślimakowe, a ich producenci, wykorzystując modę na zdrowe odżywianie się i zdrowy tryb życia oraz nasze zainteresowanie takim produktem, oferują nam coraz to nowe i coraz lepiej dopasowane do naszych potrzeb modele.

Wielofunkcyjna wolnoobrotowa wyciskarka ślimakowa z dwoma wałkami

Wyciskarka dwuślimakowa, a więc wyposażona w dwa robocze wałki, podobnie do swojej odpowiedniczki z wałkiem jednym nie podgrzewa soku. Jest to niewątpliwie atut, szczególnie podczas upałów, gdy pragniemy przyrządzić raczej chłodny koktajl lub sok ze świeżych owoców lub warzyw, a nie parującą, duszoną potrawkę. Kupno takiego urządzenia jest ponadto trafionym wyborem również dla osób, które wymagają czegoś więcej od kuchennego sprzętu aniżeli  jedynie przyrządzanie soków z owoców i warzyw twardych, ale również chcą te soki urozmaicić warzywami liściastymi oraz ziołami. Wyciskarka ślimakowa dwuwałkowa polecana jest także konsumentom stosującym specjalne diety zdrowotne, np. terapię dr Gersona.

Dzięki swojej rozbudowanej konstrukcji wyciskarki ślimakowe nadają się nie tylko do uzyskiwania pożywnych soków z owoców, warzyw i ziół, ale można nimi pracować przy przyrządzaniu np. makaronu.

Szukasz najlepszej wyciskarki wolnoobrotowej ? Sprawdź ofertę na wyciskarki Hurom - https://hurompolska.pl/hurom/wyciskarka-wolnoobrotowa/ >>

Wyciskarka dwuślimakowa a funkcjonalność?

Żeby wybrać odpowiednie urządzenie tego rodzaju, które będzie dopasowane idealnie do naszych potrzeb, warto posłużyć się rankingiem wyciskarek. Można bazować również na opiniach użytkowników, dodać do tego opisy producentów, ale przede wszystkim zwracać uwagę na własne oczekiwania względem takiego urządzenia.

Dwuślimakowa wyciskarka to urządzenie dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tylko podstawowa funkcja wyciskarek. Które pragną przygotowywać smaczne koktajle i soki, ale nie tylko z popularnych warzyw i owoców, jak jabłko, czy marchew, ale również eksperymentować ze szpinakiem, jarmużem, czy trawą pszeniczną. Modelem polecanym jest pozbawiony metalowych ostrzy Hurom DU Chef, zapewniający ochronę przed utlenianiem i utratą wartościowych składników odżywczych.

Ponadto jest urządzeniem wielozadaniowym, które nie tylko doskonale radzi sobie w funkcji podstawowej wynikającej z nazwy, ale pomoże również uzyskać mleczko kokosowe albo sojowe, posłuży do zmielenia sera i przypraw, czy do formowania makaronów. Zakup dwuślimakowej wyciskarki jest więc pożądaną opcją dla osób, których nie zadowalają podstawowe potrzeby, ale które poszukują urządzeń uniwersalnych, zapewniających więcej użytecznych funkcji.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé