|   | 

Gdzie można kupić dzieła sztuki w przystępnej cenie w Internecie

Odkładając na bok style projektowania, większość ludzi może się zgodzić, że żadne pomieszczenie nie jest kompletne bez sztuki. Dobre wieści? Jest wiele wspaniałych obrazów, wydruków i wiele innych, które można znaleźć, jeśli wiesz, gdzie szukać. Podczas gdy sprzedaż sztuki kiedyś obracał się głównie wokół aukcji wysokiego szczebla i sprzedaży galerii blue-chip (wiele z nich są owiane tajemnicą), epoka Internetu wprowadził mnóstwo internetowych sprzedawców detalicznych chcących uczynić ten stale rosnący rynek dostępny dla szerszego grona nabywców, w tym spłukanych mieszkańców mieszkań. Z tak wielu opcji do wyboru, AD zaokrąglił nasze najlepsze wybory w oparciu o preferencje sztuki i styl kolekcji. Czytaj dalej, aby odkryć najlepsze miejsca do kupowania sztuki w przystępnej cenie w Internecie i wprowadzić trochę emocji na swoje ściany bez konieczności wyczyszczenia konta bankowego.

1. Lumas

Idealna dla: The Photography Lover
Urodzony z odnoszącej sukcesy berlińskiej galerii fotograficznej, Lumas jest obecnie siecią ponad 40 galerii na całym świecie, z imponującym cyfrowym ramieniem. Jej strona, podobnie jak galerie, specjalizuje się w wysokiej jakości, limitowanych edycjach dzieł wielkich fotografów. Wydruki takich sław jak Edward Steichen, Helmut Newton i Horst P. Horst oferowane są w wielu opcjach kadrowania w cenach od około 400 dolarów.

2. Społeczeństwo6

Idealne do: The Eclectic
Dla tych, którzy lubią wymieniać się swoją sztuką na bieżąco, szeroki wachlarz kapryśnych, niedrogich druków Society6 to świetny zakład. Wszystko, od bezczelnych powiedzonek po akwarelowe kwiaty, sceny przyrodnicze i abstrakty, można mieć już za jedyne 20 dolarów, więc Twoja ściana galerii jest nieograniczona.

3. Wizjer

Idealne do: Odkrywcy
Założony w Londynie w 2013 roku przez szwedzkiego entuzjastę sztuki, który pracował w nowojorskim świecie sztuki, Artfinder to internetowy rynek oryginalnej sztuki z całego świata. Strona sortuje swoją ofertę zarówno pod względem stylu, jak i medium, co ułatwia przeglądanie ponad 200.000 dzieł (w tym obrazów abstrakcyjnych, rzeźby, fotografii, kolażu i sztuki cyfrowej), z których wszystkie są podpisane przez artystę. Ceny zaczynają się od 25 dolarów, a na stronie znajdują się również usługi dedykowane dla projektantów wnętrz kupujących sztukę dla swoich klientów.

4. SaatchiArt

Idealne do: Kolekcjoner Buddy
SaatchiArt szczyci się imponującą kolekcją sztuki w przystępnych cenach. Oryginalne dzieła, które obejmują fotografię, kolaż, malarstwo i rzeźbę, zaczynają się od 200 dolarów, a limitowane wydruki w cenie 95 dolarów. Strona prowadzi również bezpłatne usługi doradztwa artystycznego, gdzie zespół kuratorów zbuduje dla Ciebie kolekcję w oparciu o Twój gust lub przestrzeń.

5. Papier Kolektywny

Idealne dla: Filantropka
Kopenhaski e-sprzedawca detaliczny Paper Collective sprzedaje dzieła sztuki z misją. Firma współpracuje z artystami, projektantami i ilustratorami, tworząc grafiki, plakaty, karty i akcesoria, które posiadają certyfikat ekologiczny z pieczęcią duńskiego rządu. Ponadto, 10 procent dochodów ze sprzedaży każdego dzieła trafia do wybranej przez artystę organizacji charytatywnej. Teraz to jest dobra sztuka!

6. Minted .

Idealne do: Kibica Małego Biznesu
Mennica, znana w dużej mierze z szerokiej gamy kart, w podobny sposób podchodzi do swojej oferty artystycznej, wykorzystując grafiki, fotografie i rysunki pochodzące od niezależnych twórców z całego świata. Ilość sztuk waha się od 21 dolarów (bez ramki) do 605 dolarów (w ramce). Artyści mają swoje własne strony startowe z biogramami i linkami do wszystkich swoich prac, a model "Minted's crowdsourcing" pozwala wschodzącym artystom na znalezienie platformy. Tego lata strona zacznie oferować sztukę na zamówienie.

7. AHA .

Idealna dla: Miłośnik sztuki ulicznej
Podczas gdy oferta AHA rozciąga się od ubrań, przez akcesoria domowe, aż po kosmetyki (wszystkie wykonywane ręcznie przez rzemieślników na całym świecie), jej dział sztuki skłania się w stronę jasnych, zabawnych i współczesnych. AHA drukuje i dostarcza wszystkie sprzedawane przez siebie prace, więc artyści (pochodzący z 45 krajów) po prostu muszą przesłać swoje pliki graficzne, co ułatwia wschodzącym i eksperymentalnym artystom zarabianie na zamówieniach.

8. Tappan Collective

Idealne do: Wczesnego Kibica
Tappan, założona w 2012 roku przez Chelsea Neman i Jordan Klein, ma na celu pielęgnowanie wschodzących artystów poprzez łączenie ich z doświadczonymi kolekcjonerami. To wsparcie wykracza również poza internet: Tappan jest kuratorem wielu wystaw swoich artystów w różnych miejscach w Los Angeles. Na stronie internetowej można znaleźć wszystko, od ręcznie robionej ceramiki za około 100 dolarów do dużych obrazów za 10.000 dolarów.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé