|   | 

15 najlepszych pomysłów na organizację szafy

Pomysł na szafę bez bałaganu może wydawać się niemożliwy, ale dobrze zorganizowana szafa jest całkowicie w zasięgu ręki. Zbieraliśmy najlepszy szafa organizacja pomysły i porady od ekspertów pomagać ty sortować out twój swój swój szafę. Bez względu na rozmiar twój szafa, ty możesz maksymalizować przestrzeń i tworzyć projekt który robi ci czuć dobrze przy domem. Odkrywa genialne porady na dlaczego organizować twój szafę i utrzymywać zagracenie pod kontrolą dla dobra.

Edit i Purge

"Moi klienci są zachęcani do oczyszczenia się, zanim zrobię inwentaryzację ich szafy. Zachowajcie to, co naprawdę kochacie; dawajcie i rozstańcie się ze wszystkimi innymi", mówi projektantka Lisa Adams, prezes zarządu L.A. Closet Design.

Zrób swoją szafę swoim szczęśliwym miejscem

"Instynktownie, ludzie czują, że szafa powinna być zgodna z resztą domu, ale wtedy zdają sobie sprawę, "To jest moja przestrzeń i mogę z nią robić co chcę. Oznacza to, że nie ma żadnych ograniczeń - można wybrać dowolny styl, nawet jeśli nie jest on zgodny z resztą domu", mówi Adams.

Traktuj swoją szafę jak każdy inny pokój i dodaj dekoracji

Szafa nie musi być tylko miejscem do przechowywania. Teraz, gdy twój ubrania i akcesoria organizują, rozważa dodawać niektóre projekt elementy jak rzeźby, świeczki, nadmiar książki i inny wystrój.

Albo zbudować ścianę z kostek do przechowywania butów.

Dobrze zaprojektowana ściana na buty nie tylko pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca w szafie, ale także zapewnia możliwość obejrzenia wszystkich butów na pierwszy rzut oka.

Stylizuj swój magazyn biżuterii

Organizatorzy biżuterii mogą być o wiele bardziej niż praktyczni. Zapewniają także cudowny projekt element w twój szafie, jak te Lucite posiadaczy bransoletki w domu Shay Mitchell.

Załatw sobie szafę z akcesoriami.

Szafa akcesoriów uderza w tak wiele znaków stylu i organizacji. Czy to organizuje? Sprawdza. Czy to uwalnia ubrania i miejsce w szufladzie? Tak. Czy zajmuje minimalną ilość miejsca? Tak.

Wypróbuj Garment Rack

Duże szafy z zamkniętymi drzwiami są drogie i wymagają ogromnego zaangażowania; zamiast tego szukaj otwartego, lekkiego, lekkiego wieszaka na ubrania. Działa on zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szafy, i ma wiele charakteru - tak jak ubrania".

Użyj metalowej siatki do zawieszania obcasów

Dumny z twojej kolekcji szpilek? Zastanów się nad powieszeniem ich na metalowej siatce. Uwielbiamy ten kreatywny pomysł na organizację szafy (który, naprawdę, działa w szafie lub poza nią).

Włączyć pręty mosiężne

"Do prezentacji obcasów i ubierania butów używamy mosiężnych prętów, ponieważ są one bardziej wyrafinowane" - mówi wielokrotnie nagradzana projektantka Kelly Wearstler. "Pod spodem znajdziemy kosze na płaszcze, buty do tenisa i sandały. W ten sposób pokażemy tylko wasze najlepsze pary."

Podziel się i podbijaj

"Wszystko w szafie musi być uniwersalne. Do przechowywania torebek tworzymy półki ze szklanymi przegrodami, które można przesuwać, aby pomieścić pojedyncze sprzęgło lub torebkę. A ponieważ panele są przezroczyste, nie przeszkadzają w oglądaniu całej kolekcji toreb, które lubimy układać według koloru lub materiału" - mówi Wearstler.

Dodaj haczyki do swoich ścian

W ten sposób stworzysz dużo przestrzeni do zawieszania i możesz się nią bawić, jeśli wybierzesz pojedyncze haki, takie jak te wygięte haki ścienne z West Elm. Rezultat? Ściana galerii na twoje swetry lub biżuterię.

Użyj drabinki

Dekoracyjna drabina może być naprawdę funkcjonalna: Opiera się na jednej ścianie w twojej szafie i używa je wieszać luźno złożonego, noszonego-ale nie-brudnego-yet koszule. Albo chusty. Albo spodnie.

Opcja Shallow Drawers

"Lubię szuflady, które nie są zbyt głębokie, więc można zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka, a nie trzeba grzebać w nich, żeby coś znaleźć. I zawsze układamy je w tkaniny lub tapety - nawet jeśli są tylko na koszulki", mówi Wearstler.

Niech będzie światło

"Chcesz być w stanie zobaczyć różnicę między marynarką a czernią, kiedy się ubierasz. Wykorzystaj oświetlenie wnękowe, oprawę sufitową, lampy LED na półkach i wiszące pręty - w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia dobrze oświetlonego pomieszczenia" - mówi Adams.

Miej pod ręką tacę na biżuterię

Inny jeden nasz szafa organizacyjny pomysły? Popping w biżuterii taca. "Ludzie nie zawsze mają czas na odkładanie swojej biżuterii". Taca lub miska dostarcza someplace sztauować je w pośpiechu. Przydają się również podczas pakowania", mówi Wearstler.

Zobacz również

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé