|   | 

15 najlepszych pomysłów na organizację szafy

Pomysł na szafę bez bałaganu może wydawać się niemożliwy, ale dobrze zorganizowana szafa jest całkowicie w zasięgu ręki. Zbieraliśmy najlepszy szafa organizacja pomysły i porady od ekspertów pomagać ty sortować out twój swój swój szafę. Bez względu na rozmiar twój szafa, ty możesz maksymalizować przestrzeń i tworzyć projekt który robi ci czuć dobrze przy domem. Odkrywa genialne porady na dlaczego organizować twój szafę i utrzymywać zagracenie pod kontrolą dla dobra.

Edit i Purge

"Moi klienci są zachęcani do oczyszczenia się, zanim zrobię inwentaryzację ich szafy. Zachowajcie to, co naprawdę kochacie; dawajcie i rozstańcie się ze wszystkimi innymi", mówi projektantka Lisa Adams, prezes zarządu L.A. Closet Design.

Zrób swoją szafę swoim szczęśliwym miejscem

"Instynktownie, ludzie czują, że szafa powinna być zgodna z resztą domu, ale wtedy zdają sobie sprawę, "To jest moja przestrzeń i mogę z nią robić co chcę. Oznacza to, że nie ma żadnych ograniczeń - można wybrać dowolny styl, nawet jeśli nie jest on zgodny z resztą domu", mówi Adams.

Traktuj swoją szafę jak każdy inny pokój i dodaj dekoracji

Szafa nie musi być tylko miejscem do przechowywania. Teraz, gdy twój ubrania i akcesoria organizują, rozważa dodawać niektóre projekt elementy jak rzeźby, świeczki, nadmiar książki i inny wystrój.

Albo zbudować ścianę z kostek do przechowywania butów.

Dobrze zaprojektowana ściana na buty nie tylko pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca w szafie, ale także zapewnia możliwość obejrzenia wszystkich butów na pierwszy rzut oka.

Stylizuj swój magazyn biżuterii

Organizatorzy biżuterii mogą być o wiele bardziej niż praktyczni. Zapewniają także cudowny projekt element w twój szafie, jak te Lucite posiadaczy bransoletki w domu Shay Mitchell.

Załatw sobie szafę z akcesoriami.

Szafa akcesoriów uderza w tak wiele znaków stylu i organizacji. Czy to organizuje? Sprawdza. Czy to uwalnia ubrania i miejsce w szufladzie? Tak. Czy zajmuje minimalną ilość miejsca? Tak.

Wypróbuj Garment Rack

Duże szafy z zamkniętymi drzwiami są drogie i wymagają ogromnego zaangażowania; zamiast tego szukaj otwartego, lekkiego, lekkiego wieszaka na ubrania. Działa on zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szafy, i ma wiele charakteru - tak jak ubrania".

Użyj metalowej siatki do zawieszania obcasów

Dumny z twojej kolekcji szpilek? Zastanów się nad powieszeniem ich na metalowej siatce. Uwielbiamy ten kreatywny pomysł na organizację szafy (który, naprawdę, działa w szafie lub poza nią).

Włączyć pręty mosiężne

"Do prezentacji obcasów i ubierania butów używamy mosiężnych prętów, ponieważ są one bardziej wyrafinowane" - mówi wielokrotnie nagradzana projektantka Kelly Wearstler. "Pod spodem znajdziemy kosze na płaszcze, buty do tenisa i sandały. W ten sposób pokażemy tylko wasze najlepsze pary."

Podziel się i podbijaj

"Wszystko w szafie musi być uniwersalne. Do przechowywania torebek tworzymy półki ze szklanymi przegrodami, które można przesuwać, aby pomieścić pojedyncze sprzęgło lub torebkę. A ponieważ panele są przezroczyste, nie przeszkadzają w oglądaniu całej kolekcji toreb, które lubimy układać według koloru lub materiału" - mówi Wearstler.

Dodaj haczyki do swoich ścian

W ten sposób stworzysz dużo przestrzeni do zawieszania i możesz się nią bawić, jeśli wybierzesz pojedyncze haki, takie jak te wygięte haki ścienne z West Elm. Rezultat? Ściana galerii na twoje swetry lub biżuterię.

Użyj drabinki

Dekoracyjna drabina może być naprawdę funkcjonalna: Opiera się na jednej ścianie w twojej szafie i używa je wieszać luźno złożonego, noszonego-ale nie-brudnego-yet koszule. Albo chusty. Albo spodnie.

Opcja Shallow Drawers

"Lubię szuflady, które nie są zbyt głębokie, więc można zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka, a nie trzeba grzebać w nich, żeby coś znaleźć. I zawsze układamy je w tkaniny lub tapety - nawet jeśli są tylko na koszulki", mówi Wearstler.

Niech będzie światło

"Chcesz być w stanie zobaczyć różnicę między marynarką a czernią, kiedy się ubierasz. Wykorzystaj oświetlenie wnękowe, oprawę sufitową, lampy LED na półkach i wiszące pręty - w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia dobrze oświetlonego pomieszczenia" - mówi Adams.

Miej pod ręką tacę na biżuterię

Inny jeden nasz szafa organizacyjny pomysły? Popping w biżuterii taca. "Ludzie nie zawsze mają czas na odkładanie swojej biżuterii". Taca lub miska dostarcza someplace sztauować je w pośpiechu. Przydają się również podczas pakowania", mówi Wearstler.

Zobacz również

  • Love island

    Reality show Love Island („Island of Love”) na ITV stał się najwyżej ocenianą w swojej kategorii produkcją w historii...

  • Miejskie, szykowne mieszkanie

    Spójrz na ten fajny, współczesny dom rodzinny położony na rozległej działce w North Vancouver. Nie spodziewalibyście się Państwo...

  • Żyjąc na małej przestrzeni

    Przechytrz swój materiał filmowy na planie kwadratu dzięki stylowym rozwiązaniom dla małych przestrzeni mieszkalnych. 1. OGLĄDAJ W...

Optymalny serwis, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Poruszamy tematy zdrowia, urody, jedzenia, podróży i wiele, wiele innych! 

Przekonaj się sam.

Cytat

Keep your vitality. A life without health is like a river without water.

Maxime Lagacé